ROYAL MEN II

30.00 €

JAUNĀ KOLEKCIJA!

ONIKSA UN LAVAS APROCE VĪRIEŠIEM!

Oniksa aproce ar zelta krāsas starpliku

Antialerģisks materiāls, nesatur niķeļi. Roku darbs.

Izmērs 19-20cm. Akmens diametrs 10mm.

Aproces izmērs var tikt pielāgots

Lūgums veicot pirkumu, komentāru sadaļā norādīt Jūsu vēlamo izmēru.

ONIKSS

Vadoņu un cīnītāju akmens. Kliedē skumjas, sargā no nelaimēm un negatīvām emocijām, sniedz emocionālu līdzsvaru, vairo mīlestību pret sevi. Palīdz noņemt stresu un pārtraukt nelaimīgas attiecības. 

Īpaši ieteicams: Auns, Vēzis, Lauva, Jaunava, Skorpions, Ūdensvīrs, Mežāzis

LAVA

Ļoti spēcīgs iezemēšanas un emociju nomierināšanas akmens. Emocionālās atdzimšanas akmens, kas ļauj atbrīvoties no nevēlemām emocijām un ieradumumiem. Fantastisks pamata čakras stabilizētājs un iezemētāj. Stiprina pašapziņu un palīdz īstenot jūsu vēlmes - ļoti labs palīgs kautrīgiem un neizlēmīgiem cilvēkiem. Īpaši piemērots karstasinīgas dabas cilvēkiem - tas palīdz kontrolēt emocijas un temperamentu.

Uzmanību! Akmeņu aprakstam ir tikai dvēseliska un garīga nozīme, šī nav ārstnieciska informācija! 

Iepakojums
Piegāde
Iegādes noteikumi
Pieejams standarta iepakojums - auduma maisiņš ar akmeņu un kolekcijas kartītēm, bez papildu maksas, vai arī dāvanu iepakojums - rotu kaste ar "Soulstones by Agnese Zeltiņa" logo.
Piegādi pa Latviju un uz ārzemēm veicam ar Latvijas pasta starpniecību (saņemšana 3 līdz 5 darbadienu laikā), kā arī pa Latviju ar DPD kurjerpasta starpniecību (saņemšana 2 līdz 5 darbadienu laikā). Pasūtījumu ir iespējams saņemt arī bezmaksas pie mums uz vietas Studijā Bruņinieku ielā 28. Līdzko pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai un saņemšanai, pasūtītāju informējam telefoniski vai arī elektroniski. Retos gadījumos, ja rota jāizgatavo no jauna, piegādes laiks var būt līdz 14 darba dienām.
Izmantojot atteikuma tiesības, preci(-es) iespējams atgriezt atpakaļ 14 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Preces, kas atzītas kā ražošanas bojājums, labojam vai atgriežam samaksāto naudu. Klientu sniegtie dati ir konfidenciāli un netiek izpausti 3.personām, tikai SIA ''Soulstones'' pasūtījuma apstrādei un iekšējai uzņēmuma datu bāzei.