FOR MEN XIX

28.00 €

LABRADORĪTA APROCE VĪRIEŠIEM!

Labradorīta aproce ar zelta krāsas starpliku

Antialerģisks materiāls, nesatur niķeļi. Roku darbs.

Izmērs 19-20cm. Akmens diametrs 10mm.

Aproces izmērs var tikt pielāgots

Lūgums veicot pirkumu, komentāru sadaļā norādīt Jūsu vēlamo izmēru.

LABRADORĪTS

Maģijas akmens, kas pamodina mistikas un maģijas spējas, kā arī psihiskos spēkus. Radošu cilvēku amulets, sniedz iedvesmu un atzinību. Aizsargā auru un attīra to no negatīvās ietekmes. Labradorīts palīdz saprast savu likteni. Stimulē iztēli, entuziasmu un izturību. Tas aizsargā mājokli un naudu. Šis akmens uzlabo miegu un mazina stresu. 

Īpaši piemērots: Lauva, Skorpions, Strēlnieks, Ūdensvīrs, Mežāzis, Zivis.

Uzmanību! Akmeņu aprakstam ir tikai dvēseliska un garīga nozīme, šī nav ārstnieciska informācija! 

Iepakojums
Piegāde
Iegādes noteikumi
Pieejams standarta iepakojums - auduma maisiņš ar akmeņu un kolekcijas kartītēm, bez papildu maksas, vai arī dāvanu iepakojums - rotu kaste ar "Soulstones by Agnese Zeltiņa" logo.
Piegādi pa Latviju un uz ārzemēm veicam ar Latvijas pasta starpniecību (saņemšana 3 līdz 5 darbadienu laikā), kā arī pa Latviju ar DPD kurjerpasta starpniecību (saņemšana 2 līdz 5 darbadienu laikā). Pasūtījumu ir iespējams saņemt arī bezmaksas pie mums uz vietas Studijā Bruņinieku ielā 28. Līdzko pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai un saņemšanai, pasūtītāju informējam telefoniski vai arī elektroniski. Retos gadījumos, ja rota jāizgatavo no jauna, piegādes laiks var būt līdz 14 darba dienām.
Izmantojot atteikuma tiesības, preci(-es) iespējams atgriezt atpakaļ 14 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Preces, kas atzītas kā ražošanas bojājums, labojam vai atgriežam samaksāto naudu. Klientu sniegtie dati ir konfidenciāli un netiek izpausti 3.personām, tikai SIA ''Soulstones'' pasūtījuma apstrādei un iekšējai uzņēmuma datu bāzei.