FOR MEN XII

25.00 €

JAUNUMS!

Ahāts (pūķa vēnas)  aproce ar sudraba elementu.

Antialerģisks materiāls, bez niķeļa. Roku darbs.

Izmērs 19-22cm. Akmens izmērs 8mm

AHĀTS (PŪĶA VĒNAS)

Veicina iekšēju mieru un mīlestību pret dzīvi. Paaugstina pašcieņu, pašapziņu, uzlabo atmiņu un koncentrēšanās spējas. Palīdz attīstīt radošo domāšanu, realizēt senus sapņus. Īpaši piemērots – Svari, Dvīņi, Strēlnieks, Lauva, Vērsis

Iepakojums
Piegāde
Iegādes noteikumi
Pieejams standarta iepakojums - auduma maisiņš ar akmeņu un kolekcijas kartītēm, bez papildu maksas, vai arī dāvanu iepakojums - rotu kaste ar "Soulstones by Agnese Zeltiņa" logo.
Piegādi pa Latviju un uz ārzemēm veicam ar Latvijas pasta starpniecību (saņemšana 3 līdz 5 darbadienu laikā), kā arī pa Latviju ar DPD kurjerpasta starpniecību (saņemšana 2 līdz 5 darbadienu laikā). Pasūtījumu ir iespējams saņemt arī bezmaksas pie mums uz vietas Studijā Bruņinieku ielā 28. Līdzko pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai un saņemšanai, pasūtītāju informējam telefoniski vai arī elektroniski. Retos gadījumos, ja rota jāizgatavo no jauna, piegādes laiks var būt līdz 14 darba dienām.
Izmantojot atteikuma tiesības, preci(-es) iespējams atgriezt atpakaļ 14 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Preces, kas atzītas kā ražošanas bojājums, labojam vai atgriežam samaksāto naudu. Klientu sniegtie dati ir konfidenciāli un netiek izpausti 3.personām, tikai SIA ''Soulstones'' pasūtījuma apstrādei un iekšējai uzņēmuma datu bāzei.