FOR MEN VI

25.00 €

JAUNUMS!

Pirīta aproce ar apzeltītu elementu.

Antialerģisks materiāls, bez niķeļa. Roku darbs.

Izmērs 19-22cm. Akmens izmērs 8mm

PIRĪTS

Var izraisīt strauju enerģijas pieplūdumu. Naudas, saules un veiksmes akmens, kas savam īpašniekam palīdz gūt ticību saviem spēkiem, atbrīvoties no bailēm, kā arī kļūt par līderi. Iedrošina pieņemt lēmumus un rīkoties. Stiprina gribasspēku un veicina mērķu sasniegšanu. Īpaši piemērots – Strēlnieks, Auns, Lauva, Mežāzis

Iepakojums
Piegāde
Iegādes noteikumi
Pieejams standarta iepakojums - auduma maisiņš ar akmeņu un kolekcijas kartītēm, bez papildu maksas, vai arī dāvanu iepakojums - rotu kaste ar "Soulstones by Agnese Zeltiņa" logo.
Piegādi pa Latviju un uz ārzemēm veicam ar Latvijas pasta starpniecību (saņemšana 3 līdz 5 darbadienu laikā), kā arī pa Latviju ar DPD kurjerpasta starpniecību (saņemšana 2 līdz 5 darbadienu laikā). Pasūtījumu ir iespējams saņemt arī bezmaksas pie mums uz vietas Studijā Bruņinieku ielā 28. Līdzko pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai un saņemšanai, pasūtītāju informējam telefoniski vai arī elektroniski. Retos gadījumos, ja rota jāizgatavo no jauna, piegādes laiks var būt līdz 14 darba dienām.
Izmantojot atteikuma tiesības, preci(-es) iespējams atgriezt atpakaļ 14 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Preces, kas atzītas kā ražošanas bojājums, labojam vai atgriežam samaksāto naudu. Klientu sniegtie dati ir konfidenciāli un netiek izpausti 3.personām, tikai SIA ''Soulstones'' pasūtījuma apstrādei un iekšējai uzņēmuma datu bāzei.