TANZANIA A XXV

12.00 €

ATLAIDE!
22EUR 12EUR

Aproce ar dabīgo ādu un ahāta piekariņiem.
Antialerģisks materiāls, bez niķeļa. Roku darbs.

Aprocei garums ir pielāgojams 18cm un 20cm
Ādas platums 1,8cm
Akmens izmērs 12mm

AHĀTS

Ja ilgu laiku, neatlaidīgi raudzītos ahātā, tad var nomierināt psihi, tas atbrīvo no nelabām domām, pasaulīgām lietā, un noskaņo uz garīgā viļņa. Šis akmens var atvērt tādas spējas kā gaišredzība un gaišdzirdība, tāpēc meditējot var sasniegt tādas virsotnes, par kurām cilvēkam nav bijušas nojausmas. Meditācijās raugoties uz akmeni, pamazām zaudējot saikni ar apkārti (fizisko realitāti), var izprast akmens attēla dziļāko būtību.

Iepakojums
Piegāde
Iegādes noteikumi
Pieejams standarta iepakojums - auduma maisiņš ar akmeņu un kolekcijas kartītēm, bez papildu maksas, vai arī dāvanu iepakojums - rotu kaste ar "Soulstones by Agnese Zeltiņa" logo.
Piegādi pa Latviju un uz ārzemēm veicam ar Latvijas pasta starpniecību (saņemšana 3 līdz 5 darbadienu laikā), kā arī pa Latviju ar DPD kurjerpasta starpniecību (saņemšana 2 līdz 5 darbadienu laikā). Pasūtījumu ir iespējams saņemt arī bezmaksas pie mums uz vietas Studijā Bruņinieku ielā 28. Līdzko pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai un saņemšanai, pasūtītāju informējam telefoniski vai arī elektroniski. Retos gadījumos, ja rota jāizgatavo no jauna, piegādes laiks var būt līdz 14 darba dienām.
Izmantojot atteikuma tiesības, preci(-es) iespējams atgriezt atpakaļ 14 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Preces, kas atzītas kā ražošanas bojājums, labojam vai atgriežam samaksāto naudu. Klientu sniegtie dati ir konfidenciāli un netiek izpausti 3.personām, tikai SIA ''Soulstones'' pasūtījuma apstrādei un iekšējai uzņēmuma datu bāzei.