TANZANIA R XXIII

10.00 €

ATLAIDE!
22EUR 10EUR

Kaklarota ar dabīgo ādu un perlamutra piekariņu.
Antialerģisks materiāls bez niķeļa. Roku darbs.

Kaklarotai garums ir pielāgojams 34cm un 36cm
Ādas platums 2,5cm

PERLAMUTRS

Perlamutru tā pat kā pērles iesaka nēsāt katru dienu, tās iegūst no velkātāja mitrumu un ilgāk paliek spodras un gaišas. Perlamutrs ir pērles iekšējais saldūdens un jūras gliemežnīcu slānis, dabiskas izcelsmes materiāls. Perlamutra un pērļu sastāvs ir gandrīz identisks. Tas veicina ģimenes stiprināšanu un labklājību. Palīdz koncentrēties un stiprina. Perlamutra mirdzums, spožums un nokrāsa ir atkarīgi no gliemežvāka iekšējās virsmas slāņojuma – kalcija karbonāta daudzuma un biezuma, kā arī no tā, kā pārklājas tā iekšējās kārtas.  No vācu valodas ‘’Perlmutter’’nozīmē – „pērles māte”

Iepakojums
Piegāde
Iegādes noteikumi
Pieejams standarta iepakojums - auduma maisiņš ar akmeņu un kolekcijas kartītēm, bez papildu maksas, vai arī dāvanu iepakojums - rotu kaste ar "Soulstones by Agnese Zeltiņa" logo.
Piegādi pa Latviju un uz ārzemēm veicam ar Latvijas pasta starpniecību (saņemšana 3 līdz 5 darbadienu laikā), kā arī pa Latviju ar DPD kurjerpasta starpniecību (saņemšana 2 līdz 5 darbadienu laikā). Pasūtījumu ir iespējams saņemt arī bezmaksas pie mums uz vietas Studijā Bruņinieku ielā 28. Līdzko pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai un saņemšanai, pasūtītāju informējam telefoniski vai arī elektroniski. Retos gadījumos, ja rota jāizgatavo no jauna, piegādes laiks var būt līdz 14 darba dienām.
Izmantojot atteikuma tiesības, preci(-es) iespējams atgriezt atpakaļ 14 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Preces, kas atzītas kā ražošanas bojājums, labojam vai atgriežam samaksāto naudu. Klientu sniegtie dati ir konfidenciāli un netiek izpausti 3.personām, tikai SIA ''Soulstones'' pasūtījuma apstrādei un iekšējai uzņēmuma datu bāzei.