TANZANIA R IX

20.00 €

ATLAIDE!
35EUR 20EUR

Kaklarota ar dabīgo ādu un pērles piekariņiem.
Antialerģisks materiāls bez niķeļa. Roku darbs.

Kaklarotai garums ir pielāgojams 34cm un 36cm
Ādas platums 1,8cm
Akmens garums 12mm 

PĒRLES

Izsenā Ēģiptē pērles skaitījās par akmeni, kas nes īpašniekam ilggadību un skaistumu.No stāsta zināms, ka slavenā cariene Kleopatra ne tikai nēsāja kaklarotas un aproces no pērlēm,bet arī ikdienā dzēra dzērienu no pērlēm, kuras ir izšķīdinātas etiķī.

Pērles - Japāņiem pērles skaitās jaunības atgūšanas līdzeklis. Senie cilvēki ticēja ka kaklarota, gredzens un auskari no tām pasargā no vienpusējas mīlestības mokām. Ir atvēsinošas, nomierinošas un vispār nostiprinošas.

Iepakojums
Piegāde
Iegādes noteikumi
Pieejams standarta iepakojums - auduma maisiņš ar akmeņu un kolekcijas kartītēm, bez papildu maksas, vai arī dāvanu iepakojums - rotu kaste ar "Soulstones by Agnese Zeltiņa" logo.
Piegādi pa Latviju un uz ārzemēm veicam ar Latvijas pasta starpniecību (saņemšana 3 līdz 5 darbadienu laikā), kā arī pa Latviju ar DPD kurjerpasta starpniecību (saņemšana 2 līdz 5 darbadienu laikā). Pasūtījumu ir iespējams saņemt arī bezmaksas pie mums uz vietas Studijā Bruņinieku ielā 28. Līdzko pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai un saņemšanai, pasūtītāju informējam telefoniski vai arī elektroniski. Retos gadījumos, ja rota jāizgatavo no jauna, piegādes laiks var būt līdz 14 darba dienām.
Izmantojot atteikuma tiesības, preci(-es) iespējams atgriezt atpakaļ 14 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Preces, kas atzītas kā ražošanas bojājums, labojam vai atgriežam samaksāto naudu. Klientu sniegtie dati ir konfidenciāli un netiek izpausti 3.personām, tikai SIA ''Soulstones'' pasūtījuma apstrādei un iekšējai uzņēmuma datu bāzei.