TANZANIA A XVII

20.00 €

ATLAIDE!
35EUR 20EUR

Kaklarota ar dabīgo ādu un pulētām upespērlēm.
Antialerģisks materiāls bez niķeļa. Roku darbs.

Kaklarotai garums ir pielāgojams 17cm un 19cm
Ādas platums 2,5cm

PĒRLES

Karaļu, karalieņu, skaisto un ietekmīgo sieviešu, vīriešu iecienītās pērles gadsimtu garumā valdzina ar savu eleganci un izsmalcinātību. Senajā Romā pērļu rotas norādīja uz sievietes augsto stāvokli sabiedrībā. Ir sastopami trīs pērļu veidi: dabīgas pērles, audzētās pērles un pērļu imitācija. Visvērtīgākās ir dabīgas pērles, kas radušās pateicoties apstākļu sakritībai brīvā dabā.

Iepakojums
Piegāde
Iegādes noteikumi
Pieejams standarta iepakojums - auduma maisiņš ar akmeņu un kolekcijas kartītēm, bez papildu maksas, vai arī dāvanu iepakojums - rotu kaste ar "Soulstones by Agnese Zeltiņa" logo.
Piegādi pa Latviju un uz ārzemēm veicam ar Latvijas pasta starpniecību (saņemšana 3 līdz 5 darbadienu laikā), kā arī pa Latviju ar DPD kurjerpasta starpniecību (saņemšana 2 līdz 5 darbadienu laikā). Pasūtījumu ir iespējams saņemt arī bezmaksas pie mums uz vietas Studijā Bruņinieku ielā 28. Līdzko pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai un saņemšanai, pasūtītāju informējam telefoniski vai arī elektroniski. Retos gadījumos, ja rota jāizgatavo no jauna, piegādes laiks var būt līdz 14 darba dienām.
Izmantojot atteikuma tiesības, preci(-es) iespējams atgriezt atpakaļ 14 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Preces, kas atzītas kā ražošanas bojājums, labojam vai atgriežam samaksāto naudu. Klientu sniegtie dati ir konfidenciāli un netiek izpausti 3.personām, tikai SIA ''Soulstones'' pasūtījuma apstrādei un iekšējai uzņēmuma datu bāzei.