TANZANIA A XII

10.00 €

ATLAIDE!
20EUR 10EUR

Aproce ar dabīgo ādu un rozā rožu kvarcu.
Antialerģisks materiāls, bez niķeļa. Roku darbs.

Aprocei garums ir pielāgojams 18cm un 20cm
Ādas platums 1,5cm
Akmens izmērs 2cm

ROZĀ ROŽU KVARCS

Lieliski dziedē pagātnē gūtās emocionālās traumas, attīsta piedošanas un uzticēšanās garu. Līdzsvaro visas ķermeņa sistēmas, nostiprina un noregulē sirdsdarbību un asinsriti, uzlabo nieru darbību un miegu,  uzlabo dzimumdziedzeru darbību.

To uzskata par labāko sirds čakras akmeni. Tas noņem emocionālu spriedzi, stresu un nogurumu smadzeņu darbības  rezultātā, nomierina dusmu lēkmes un aizkaitinājumu, noskaņo cilvēku uz labsirdību un mīlestību. Veicina  cilvēka radošās spējas, ticību saviem spēkiem. Noskaņo uz  līdzjūtību piedošanu un mīlestību. Piemīt stiprinoša iedarbība uz dzimumorgāniem,ļoti efektīvs seksuālu traucējumu gadījumā,īpaši ,ja to cēlonis ir nepietiekama mīlestība pret sevi. To dāvina, lai demonstrētu savu mīlestību un atzinību. Tas palīdz celt pašnovērtējumu.

Iepakojums
Piegāde
Iegādes noteikumi
Pieejams standarta iepakojums - auduma maisiņš ar akmeņu un kolekcijas kartītēm, bez papildu maksas, vai arī dāvanu iepakojums - rotu kaste ar "Soulstones by Agnese Zeltiņa" logo.
Piegādi pa Latviju un uz ārzemēm veicam ar Latvijas pasta starpniecību (saņemšana 3 līdz 5 darbadienu laikā), kā arī pa Latviju ar DPD kurjerpasta starpniecību (saņemšana 2 līdz 5 darbadienu laikā). Pasūtījumu ir iespējams saņemt arī bezmaksas pie mums uz vietas Studijā Bruņinieku ielā 28. Līdzko pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai un saņemšanai, pasūtītāju informējam telefoniski vai arī elektroniski. Retos gadījumos, ja rota jāizgatavo no jauna, piegādes laiks var būt līdz 14 darba dienām.
Izmantojot atteikuma tiesības, preci(-es) iespējams atgriezt atpakaļ 14 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Preces, kas atzītas kā ražošanas bojājums, labojam vai atgriežam samaksāto naudu. Klientu sniegtie dati ir konfidenciāli un netiek izpausti 3.personām, tikai SIA ''Soulstones'' pasūtījuma apstrādei un iekšējai uzņēmuma datu bāzei.