MOONSTONE II

35.00 €

JAUNUMS!

Mēnessakmens aproce ar minerāla kvarca piekariņu.

Antialerģisks materiāls, bez niķeļa. Roku darbs.

Izmērs 17-18cm. Akmens izmērs 10mm.

Starplikas var būt atšķirīgas no tām, kuras redzamas attēlā.

MĒNESSAKMENS

Ceļotāju talismans, akmens palīdz sekot pareizajam virzienam, rosina kļūt iecietīgākam un ieklausīties citos. Nes veiksmi biznesā, palīdz attīstīt oratora un pārliecināšanas spējas. Novērš miega traucējumus un depresiju. 
Īpaši ieteicams: Vērsis, Vēzis, Svari, Skorpions, Strēlnieks, Zivis. 

Iepakojums
Piegāde
Iegādes noteikumi
Pieejams standarta iepakojums - auduma maisiņš ar akmeņu un kolekcijas kartītēm, bez papildu maksas, vai arī dāvanu iepakojums - rotu kaste ar "Soulstones by Agnese Zeltiņa" logo.
Piegādi pa Latviju un uz ārzemēm veicam ar Latvijas pasta starpniecību (saņemšana 3 līdz 5 darbadienu laikā), kā arī pa Latviju ar DPD kurjerpasta starpniecību (saņemšana 2 līdz 5 darbadienu laikā). Pasūtījumu ir iespējams saņemt arī bezmaksas pie mums uz vietas Studijā Bruņinieku ielā 28. Līdzko pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai un saņemšanai, pasūtītāju informējam telefoniski vai arī elektroniski. Retos gadījumos, ja rota jāizgatavo no jauna, piegādes laiks var būt līdz 14 darba dienām.
Izmantojot atteikuma tiesības, preci(-es) iespējams atgriezt atpakaļ 14 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Preces, kas atzītas kā ražošanas bojājums, labojam vai atgriežam samaksāto naudu. Klientu sniegtie dati ir konfidenciāli un netiek izpausti 3.personām, tikai SIA ''Soulstones'' pasūtījuma apstrādei un iekšējai uzņēmuma datu bāzei.