MINERAL QUARTZ VI

30.00 €

IZPĀRDOŠANA!

LAZURĪTA APROCE AR MINERĀLKVARCU

Lazurīta aproce ar minerālkvarcu

Antialerģisks materiāls, nesatur niķeli. Roku darbs.
 Rokas izmērs 16-17m. Akmens izmērs 10mm
Minerāla kvarca izmērs 2cm 

Aproces izmērs var tikt pielāgots

Lūgums veicot pirkumu, komentāru sadaļā norādīt Jūsu vēlamo izmēru.

LAZURĪTS

Veiksmes, panākumu, labklājības un patiesības simbols. Stiprina imūnsistēmu, nes veiksmi mīlestībā, palīdz atbrīvoties no dusmām, sliktām atmiņām un sāpīgiem aizvainojumiem.

Īpaši ieteicams - Vērsis, Dvīņi, Lauva, Svari, Strēlnieks, Mežāzis, Ūdensvīrs, Zivis 

Uzmanību! Akmeņu aprakstam ir tikai dvēseliska un garīga nozīme, šī nav ārstnieciska informācija! 

Iepakojums
Piegāde
Iegādes noteikumi
Pieejams standarta iepakojums - auduma maisiņš ar akmeņu un kolekcijas kartītēm, bez papildu maksas, vai arī dāvanu iepakojums - rotu kaste ar "Soulstones by Agnese Zeltiņa" logo.
Piegādi pa Latviju un uz ārzemēm veicam ar Latvijas pasta starpniecību (saņemšana 3 līdz 5 darbadienu laikā), kā arī pa Latviju ar DPD kurjerpasta starpniecību (saņemšana 2 līdz 5 darbadienu laikā). Pasūtījumu ir iespējams saņemt arī bezmaksas pie mums uz vietas Studijā Bruņinieku ielā 28. Līdzko pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai un saņemšanai, pasūtītāju informējam telefoniski vai arī elektroniski. Retos gadījumos, ja rota jāizgatavo no jauna, piegādes laiks var būt līdz 14 darba dienām.
Izmantojot atteikuma tiesības, preci(-es) iespējams atgriezt atpakaļ 14 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Preces, kas atzītas kā ražošanas bojājums, labojam vai atgriežam samaksāto naudu. Klientu sniegtie dati ir konfidenciāli un netiek izpausti 3.personām, tikai SIA ''Soulstones'' pasūtījuma apstrādei un iekšējai uzņēmuma datu bāzei.