RHODONITE I

35.00 €

RODONĪTA APROCE

Rodonīta aproce ar minerālkvarca piekariņu, zeltītā furnitūrā

Antialerģisks materiāls, nesatur niķeli. Roku darbs.
Akmens diametrs 10mm. Rokas izmērs 16-17cm.

Aproces izmērs var tikt pielāgots

Lūgums veicot pirkumu, komentāru sadaļā norādīt Jūsu vēlamo izmēru.

RODONĪTS

Sniedz ilgstošu un pastāvīgu mīlestību. Atmodina cilvēka apslēptos talantus, vairo cerību un prieku. Gādā par ģimenes saticību, mieru un palīdz koncentrēt dvēseles spēkus sarežģītās situācijās.

Īpaši ieteicams: Vērsis, Lauva

MINERĀLKVARCS

Spēcīgs enerģijas nesējs, piesaista laimi un veiksmi. Attīsta radošumu, pastiprina intuīciju un palīdz atrast iekšējo gaismu. Minerālkvarcs attīra organismu, ārstē no depresijas, stiprina garu kā arī mazina iekšējo baiļu sajūtu. Akmens sniedz savas labās īpašības jebkurai horoskopa zīmei.

Uzmanību! Akmeņu aprakstam ir tikai dvēseliska un garīga nozīme, šī nav ārstnieciska informācija! 

Iepakojums
Piegāde
Iegādes noteikumi
Pieejams standarta iepakojums - auduma maisiņš ar akmeņu un kolekcijas kartītēm, bez papildu maksas, vai arī dāvanu iepakojums - rotu kaste ar "Soulstones by Agnese Zeltiņa" logo.
Piegādi pa Latviju un uz ārzemēm veicam ar Latvijas pasta starpniecību (saņemšana 3 līdz 5 darbadienu laikā), kā arī pa Latviju ar DPD kurjerpasta starpniecību (saņemšana 2 līdz 5 darbadienu laikā). Pasūtījumu ir iespējams saņemt arī bezmaksas pie mums uz vietas Studijā Bruņinieku ielā 28. Līdzko pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai un saņemšanai, pasūtītāju informējam telefoniski vai arī elektroniski. Retos gadījumos, ja rota jāizgatavo no jauna, piegādes laiks var būt līdz 14 darba dienām.
Izmantojot atteikuma tiesības, preci(-es) iespējams atgriezt atpakaļ 14 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Preces, kas atzītas kā ražošanas bojājums, labojam vai atgriežam samaksāto naudu. Klientu sniegtie dati ir konfidenciāli un netiek izpausti 3.personām, tikai SIA ''Soulstones'' pasūtījuma apstrādei un iekšējai uzņēmuma datu bāzei.