FLUORITE III

25.00 €

FLUORĪTA ROKASSPRĀDZE

Pulēta fluorīta aproce ar krāsota perlamutra piekariņu

Antialerģisks materiāls, nesatur niķeli. Roku darbs.
Akmens diametrs 10mm. Rokas izmērs 16-17m.

Aproces izmērs var tikt pielāgots

Lūgums veicot pirkumu, komentāru sadaļā norādīt Jūsu vēlamo izmēru.

FLUORĪTS

Neitralizē negatīvo enerģiju, mazina stresa izraisīto ietekmi, tonizē nervu sistēmas darbību un normalizē miegu. Attīra organismu no toksīniem, stabilizē asinsriti un dziedē kaulu, zobu problēmas. Fluorīts pastiprina citu akmeņu iedarbību.

Īpaši ieteicams: Dvīņi, Lauva, Mežāzis, Ūdensvīrs, Zivis

PERLAMUTRS

Harmonijas, labklājības un skaistuma talismans. Piemīt ritmiska, harmonizējoša enerģija. Sargā māju no ļauniem gariem. Tas vairo pozitīvo enerģiju, dziedē aizvainojumus, uzlabo redzi, palīdz atcerēties sapņus un attīstīt intuīciju.

Īpaši ieteicams: Auns, Vērsis, Dvīņi, Vēzis, Svari, Skorpions, Zivs

 Uzmanību! Akmeņu aprakstam ir tikai dvēseliska un garīga nozīme, šī nav ārstnieciska informācija

Iepakojums
Piegāde
Iegādes noteikumi
Pieejams standarta iepakojums - auduma maisiņš ar akmeņu un kolekcijas kartītēm, bez papildu maksas, vai arī dāvanu iepakojums - rotu kaste ar "Soulstones by Agnese Zeltiņa" logo.
Piegādi pa Latviju un uz ārzemēm veicam ar Latvijas pasta starpniecību (saņemšana 3 līdz 5 darbadienu laikā), kā arī pa Latviju ar DPD kurjerpasta starpniecību (saņemšana 2 līdz 5 darbadienu laikā). Pasūtījumu ir iespējams saņemt arī bezmaksas pie mums uz vietas Studijā Bruņinieku ielā 28. Līdzko pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai un saņemšanai, pasūtītāju informējam telefoniski vai arī elektroniski. Retos gadījumos, ja rota jāizgatavo no jauna, piegādes laiks var būt līdz 14 darba dienām.
Izmantojot atteikuma tiesības, preci(-es) iespējams atgriezt atpakaļ 14 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Preces, kas atzītas kā ražošanas bojājums, labojam vai atgriežam samaksāto naudu. Klientu sniegtie dati ir konfidenciāli un netiek izpausti 3.personām, tikai SIA ''Soulstones'' pasūtījuma apstrādei un iekšējai uzņēmuma datu bāzei.