Visi Pamanīti Pasākumi Dzīvesstils Akmeņi

Teātra Festivāls

05/05/2016
Teātra Festivāls

Mēs, Soulstones by Agnese Zeltiņa ar prieku atbalstījām Studentu un studenšu korporāciju 20.Teātra festivālu, dāvinot skaistas aproces.

Šogad 20. Jubilejas Teātra festivāls notika 23.aprīlī, Jelgavas pilī (Latvijas Lauksaimniecības universitātē) un tam šoreiz vienotais vadmotīvs būs "CIRKS DZĪVĒ/DZĪVE CIRKĀ".

Jau divdesmito gadu viena no Latvijas Universitātes studenšu korporācijām ‘’Varavīksne’’organizē Studentu un studenšu korporāciju Teātra festivālu. Ik gadu korporāciju Teātra festivāls pulcē studentus un studentes no dažādām augstākās izglītības iestādēm, kas ir arī korporāciju biedri amatieru līmenī spēlēt teātri. Lai arī cilvēki, kuri iesaistās šajā pasākumā - veido scenārijus un izspēlē lomas, ikdienā ar teātra mākslu nesaskaras, tomēr uzvestās izrādes skatītajam dod iespēju baudīt labu teatrālo un muzikālo priekšnesumu, kā arī vienmēr tiek padomāts par dekorācijām un reizēm pat par kādiem īpašiem specefektiem. Vienmēr izrādes vērtē kompetenta žūrija - cilvēki, kas ikdienā ir saistīti ar teātra mākslu/mūziku. Žūrijas komisijā ir piedalījušies tādi sabiedrībā zināmi cilvēki kā Ingmārs Čaklais, Kaspars Pūce, Anna Eižvertiņa, Žaklīna Cinovska, Viktors Jansons, Agnese Rakovska, Ģirts Šolis un citi.

Soulstones rotas ieguva labākā aktrise skatītāju vērtējumā - Liene Černova.

Kandidāte labākā aktrise žūrijas vērtējumā uzvarēja Herta Taube.

Sekot man Facebook

Mediji

PIRMS UN PĒC Modes skate salonā "Strogonovs" Martas balle