Visi Pamanīti Pasākumi Dzīvesstils Akmeņi

Soulstones rotas lielākajā Pasaules Optikas veikala atklāšanā

16/04/2016
Soulstones rotas lielākajā Pasaules Optikas veikala atklāšanā

Aicinot viesus pie svētku galda, uz kura tika servētas slavenāko modes zīmolu brilles, ceturtdien, 14.aprīlī tika atklāts līdz šim lielākais Pasaules Optikas salons Rīgā, kas piedāvā plašāko briļļu ietvaru un saulesbriļļu kolekciju klāstu dažādām personībām un stiliem. 

Devāmies pielaikot cik brīnišķīgi jaunās kolekcijas Soulstones rotas var pieskaņot ar Pasaules Optika brillēm.

Pasākuma laikā viesiem bija iespēja iepazīties ar jaunākajām briļļu modes tendencēm, kā arī izveidot savu šīs sezonas briļļu TOP 10.

Atklājot salonu, Pasaules Optikas direktore Inta Butlere uzrunāja viesus, sakot: “Esam gandarīti, ka gadu gaitā mūsu salonu tīklam ir izdevies izveidot stabilu pastāvīgo klientu loku, taču, tagad, noslēdzot jaunus sadarbības līgumus, varam piedāvāt visplašāko zīmolu ietvaru un saulesbriļļu klāstu Baltijā. Pasaules Optika salonos sev piemērotus ietvarus un saulesbrilles var atrast jebkurš – vai tas būtu bankas darbinieks, operdziedātājs, vai gleznotājs.”

Pasākuma noslēgumā ar stila dizaineres Kristīnes Rudzinskas palīdzību, balstoties uz balsojumu, tika izveidots briļļu tops, kas līdz pat vasaras beigām būs pieejams lielākajos Pasaules Optikas salonos.

Vakara vadītājs un Soulstones by Agnese Zeltina kolekcijas FOR MEN modelis Aivis Ceriņš: “Man prieks, ka aksesuāru veikali ir uzņēmuši apgriezienus! Tieši aksesuāri ir tie, kas var izkrāsot mūsu – latviešu drūmo ģērbšanās stilu. Atverot jaunā Pasaules Optikas salona durvis jūs pārsteigs lielais sortiments, krāsas un dažādie ietvaru stili. Jo atvērtāki būsim košiem akcentiem, jo krāsaināka un smaidiem bagātāka būs mūsu ikdiena!”

Portāla laiki.lv teksts - http://laiki.lv/atklats-lielakais-pasaules-optikas-salons-riga/ 

Sekot man Facebook

Mediji

PIRMS UN PĒC Modes skate salonā "Strogonovs" Martas balle