Visi Pamanīti Pasākumi Dzīvesstils Akmeņi

Jauns ceļvedis «Another Travel Guide Rīga»

20/06/2016
Jauns ceļvedis «Another Travel Guide Rīga»

Ar ''Capital Handling'' atbalstu mums ir jauns ceļvedis ''Another Travel Guide Riga'', kurā ir iespējams aplūkot visskaistākos un ceļotājiem piemērotākos apskates objektus Rīgā, kā arī mūsu pašmāju rotu veidotājus kā Soulstones by Agnese Zeltiņa.

Grāmatas „Another Travel Guide Rīga" autoru komanda ir īsteni Rīgas insaideri - mākslinieki, arhitekti, uzņēmēji, žurnālisti un fotogrāfi, kuri mīl savu pilsētu un ir gatavi dalīties tās noslēpumos. No vienas puses, tā ir pilsētas rokasgrāmata, kas apkopo informāciju par labākajām viesnīcām, muzejiem, kultūras objektiem, kafejnīcām, restorāniem, veikaliem un rīdzinieku paradumiem, no otras - stila grāmata ar māksliniecisku vērtību, kas demonstrē citādu, kreatīvu vizuālo domāšanu, kas kardināli atšķiras no ierastajiem tūrisma ceļvežiem.

 Grāmata tiek izdota tikai angļu valodā. Tās koncepta autori ir modes un ceļojumu žurnāliste Una Meistere, mākslas kritiķe un kuratore Daiga Rudzāte un mākslinieks Kirils Kirasirovs.

 

„Another Travel Guide Rīga" izdevēji ir interneta žurnāls neatkarīgiem ceļotājiem www.anothertravelguide.com un kultūras projektu aģentūra „Indie". Projekts tapis sadarbībā ar dizaina biroju „Tundra", līdzautoru vidū ir arī māksliniece un scenogrāfe Monika Pormale, rakstnieks Pauls Bankovskis, kino kritiķe Dita Rietuma, fotogrāfi Agnese Zeltiņa un Kristaps Kalns, tulkotājs Kārlis Freibergs un daudzi citi. 

Rīgā:
Lukabuka
Rīgā, 11.novembra krastmalā 35

Istaba (Kr.Barona ielā 31a)
Karšu veikals „Jāņa sēta" (Elizabetes iela 83/85, k.2.),
Pērle (Tērbatas ielā 65),
INCH (Kalnciema ielā 33),
Lolot (Kalnciema ielā 33),
Garāža (Berga Bazārs)

Portāla anothertravelguide.com teksts un vēl grāmatas pārdošanas vietas - http://www.anothertravelguide.lv/jaunumi/eiropa/latvija/riga//klaja_nacis_citads_rigas_celvedis_-_another_travel_guide_riga

Sekot man Facebook

Mediji

PIRMS UN PĒC Modes skate salonā "Strogonovs" Martas balle