Visi Pamanīti Pasākumi Dzīvesstils Akmeņi

Zilā krāsa rotās – debess un ūdens krāsa, kas simbolizē atklāsmi, mieru un rāmumu.

02/06/2016
Zilā krāsa rotās – debess un ūdens krāsa, kas simbolizē atklāsmi, mieru un rāmumu.

Zilā krāsa ir mīļākā krāsa vairāk nekā pusei pasaules iedzīvotāju – tā ir vispatīkamākā krāsa vairumam kūltūru. Zilo uztver kā uzticamības, pastāvības un apņēmības simbolu. Tā ir debesu un jūras krāsa. To uzskata par konstantu cilvēka dzīvē.

 ZILS NEFRĪTS - Balansa un dziedināšanas akmens. Palīdz savienoties ar iegšējo Es. Nes prieku, mīlestību un dzīves bagātību (tai skaitā naudu). Var lietot kā aizsargakmeni. Nodrošina vienkāršību, skaidrību, drosmi, taisnīgumu un gudrību. Miera akmens, nesot domu skaidrumu, atbrīvojot no negatīvām domām. Mazina nemiera un baiļu emocijas. Uzskata, ka nefrīts var veicināt ilgdzīvošanu.
 

Tirkīza – šīs krāsas vibrācijas pamudina līdzi jušanas un mīlestības izpausmēm ne tikai pret apkārtējo pasauli, bet arī pret sevi pašu. Turklāt, tirkīza ir uzticīgas mīlestības pret saviem domubiedriem un draugiem, kā arī tiem, kuru dzīvesveids būtiski atšķiras no mūsu domām un darbiem. Tiek uzskatīts, ka jebkurš no tiem, kurš noskaņojies uz tirkīza krāsas vibrācijām, pārvar paša aizspriedumus un tuvojas Dievam. 


 

Photo by Anna Turanova
Avots: http://devini.com/krasu-nozime-simboli/

Sekot man Facebook

Mediji

PIRMS UN PĒC Modes skate salonā "Strogonovs" Martas balle