Visi Pamanīti Pasākumi Dzīvesstils Akmeņi

Rudens toņi Tavā garderobē!

03/10/2016
Rudens toņi Tavā garderobē!

 Tirkīzs  - ir viens no senākajiem aizsardzības simboliem, senajās kultūrās uzskatīts arī par bagātības simbolu. Labam draugam dāvināts tirkīzs tam nesīs veiksmi un pasargās no negatīvās enerģijas. Tirkīzs simbolizē draudzību. Nes mieru mājā. Tas ir ļoti nozīmīgs un personīgs akmens tā valkātājam, kas var ietekmēt tā raksturu.

Pelēkais AHĀTS - taisnīguma akmens, palīdz uzvarēt tiesas procesos, bet, to nav ieteicams nēsāt melīgiem un par sevi nepārliecinātiem cilvēkiem, jo šī akmens iedarbība var vērsties pret viņiem. Nomierina dusmas, izlīdzina strīdus un konfliktus, atjauno mieru un līdzsvaru attiecībās ar cilvēkiem. Tajā ir iekļautas Venēras, Merkura un Mēness īpašības.

TirkīzsLitoterapevti ieteic ļaudīm, kuri cieš no bezmiega, nēsāt tirkīzu sudrabā. Jau no senatnes pastāv uzskats, ka nēsājama uz kakla kulona veidā tirkīzs apstādina asiņošanas, ārstē kuņģa čūlas un aknu slimības. Tirkīzs zeltā, normalizē visus procesus cilvēka organismā, paaugstina viņa imunitāti. Minerāla aptumsums ir zīme, ka akmens īpašniekam vajag steidzami vērsties pie ārsta.

Ādas aproces ar dabīgajiem akmeņiem - Šī gada modes trends! Čokeri, ādas aproces izcels katras modes cienītājas garderobi.
Ahāts-
 piesaista spēku, aizsargā pret sliktiem sapņiem. Tas aizsargā no stresa un enerģijas zaudēšanas. Ahāts palīdz mainīt emociju uztveres līmeni. Ieteicams ahātu nēsāt, ja paredzama nopietna lēmuma pieņemšana

Šis akmens aizsargā no ļaunas acs. Piemērots jūtīgiem un viegli sāpināmiem cilvēkiem. Akmens vairo pašpārliecinātību un sargā no sirdssāpēm. Nomierina ķermeni, prātu un dvēseli.


Sekot man Facebook

Mediji

PIRMS UN PĒC Modes skate salonā "Strogonovs" Martas balle