Visi Pamanīti Pasākumi Dzīvesstils Akmeņi

Izvēlies savus mīļākos toņus!

28/09/2016
Izvēlies savus mīļākos toņus!

Katru dienu papildinam mūsu rotu klāstu ar jauniem akmeņiem, dizaniem, krāsām, aproču komplektu variācijām. Atliek tikai atrast sev mīļāko! 

Onikss - melns ahāts, viens no spēcīgājakiem akmeņiem. Oniksa rotu valkāšana attīsta valkātājā līdera dotības. Vēl ir viedoklis, ka onikss palīdz piepildīt jebkuru tā valkātāja vēlēšanos, pasargā no uguns nelaimēm, ļaunas acs un vājprāta.

MĪLESTĪBAS SIMBOLS! Rozā rožu kvarcs - atver sirds čakru visa veida mīlestībai (mīlestībai pret sevi, ģimenes mīlestībai, platoniskai mīlestībai un romantiskai mīlestībai). Rada spēcīgu pašnovērtējuma sajūtu, ticību saviem spēkiem, līdzjūtību un iecietību. Palīdz partnerattiecībās un dziedēt vecas negatīvas emocijas, tādas kā dusmas, bailes, aizvainojums, kā arī dziedē emocionālas brūces un traumas, pat skumjas, sniedzot iekšēju mieru.  

Burvīgi zaļš nefrīts - žadaīds! Skaistās zaļās krāsas dēļ nefrīts ir iecienīts rotakmens, kam daudzās pasaules kultūrās tiek piešķirta liela nozīme.viens no visspopulārākajiem minerāliem, kas ir izmantojami reliģijā un maģijā. Senajā Ķīnā usskatījās, ka nefrīts ir apveltīts ar piecām galvenajām īpašībām. Tas ir Debess un Zemes, Gudrības un Mūžības akmens.


Sekot man Facebook

Mediji

PIRMS UN PĒC Modes skate salonā "Strogonovs" Martas balle