Visi Pamanīti Pasākumi Dzīvesstils Akmeņi

DOLCE VITA kolekcijas fotosesija

31/05/2016
DOLCE VITA kolekcijas fotosesija

Papildinot jau esošo vasaras kolekciju DOLCE VITA, Agnese Zeltiņa devās uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem, lai veidotu brīnišķīgi skaistu, zilā ahāta, tirkīza un nefrīta rotu fotosesiju. 

Gaišzilā krāsa. Tās mīļotāji izceļas ar sapņainību, romantismu, mīl ceļojumus, tiecas pēc jūras, pie ūdens. Ir ļoti sabiedriski, viņiem ir daudz draugu, mīl kolektīvu. Gaiši zilā - sievišķības, mātišķuma, drošības, stabilu ģimenes attiecību krāsa. Zilās krāsas mīlniekus vairāk satrauc emocionāli-intelektuālā dzīves puse. Šie cilvēki tik ļoti valdzina un viņiem piemīt tik brīnišķīgas dvēseles īpašības, ka to uzturēšanai var ieteikt sudraba rotas ar viņu akmeņiem: gaišzilais tirkīzs, gaišzilais akvamarīns - jūras akmens, pērles, opāls ar zilu mirdzumu, no kura nav jābaidās, bet gan jāmīl, jo jebkurš akmens ir mūsu draugs, kam nepieciešams maigums un mīlestība, un, ticiet, tas atbildēs jums ar to pašu.

 

Dolce Vita kolekcijā ir visi zilie vasaras debess un okeāna toņi. Šīs atsvaidzinošās krāsas ir iestrādātas jaunās tirkīza rotās, aprocēs un jaunajās kāju ķēdītēs.

 Gaišzilās krāsas cienītāji var izvēlēties sev tāda paša toņa akmeņus, kā arī zilos - lazurīts, tirkīzs, zils nefrīts, safīrs, der arī balts korallis, lai uzsvērtu sievišķību.
Photo by - Anna Turanova 

Sekot man Facebook

Mediji

PIRMS UN PĒC Modes skate salonā "Strogonovs" Martas balle