Visi Pamanīti Pasākumi Dzīvesstils Akmeņi

RODONĪTS

26/03/2016
RODONĪTS

Savu nosaukumu ieguvis no grieķu vārda “rodon” – roze. Rodonīts ir līdzcietības un žēlsirdības akmens, kas vairo cerību un prieku. Tas nemīl kaislības un emocionālus uzplūdus, modina pastavīgai un ilgstošai mīlestībai un sapratnei. Māca milet, pieņemt likteni un priecāties par dzīvi. Rodonīts spēj atmodināt cilvēkā apslēptos talantus un gādā par ģimenes laimi. Palīdz koncentrēties sarežģītās situācijās un spēcina auru. Uzlabo redzi un labvēlīgi iespaido nervu sistēmu. Izcelsmes valstis Austrālija, Indija, Dienvidāfrika. 

Līdzjūtības akmens un emocionālais balansētājs, kas palīdz attīrīt no pagātnes emocionālajām brūcēm un rētām (dziedē gan fiziskās, gan emocionālās rētas). Stimulē, attīra un aktivizē sirdi. Iezemē enerģiju. Dziedē emocionālo šoku un paniku. Attīra psihiskos centrus, strādājot ar pacientiem, dziedniekus pasargā no negatīvajām enerģijām. Uzlabo pašsajūtu un nodrošina relaksāciju. Palīdz atklāt iekšējās dāvanas.

Mazina nemieru un bažas. Palīdz kaulu augšanai un dzirdes orgāniem, nervu sistēmai, vairogdziedzerim. Dziedē emfizēmu, autoimūnās slimības, kuņģa čūlas, plaušu, kakla un ādas slimības. Mazina stresu, nakts murgus, locītavu iekaisumu un artrītu, paātrina rētu sadzīšanu. Uzlabo atmiņu, sirds darbību, veicina orgānu, īpaši aknu, detoksifikāciju, stimulē vielmaiņu. Sekmē skābekļa plūsmu plaušās un aizsargā bronhus, atvieglo krampju izraisītas sāpes. Normalizē iekšējās sekrēcijas dziedzeru darbību.

Sekot man Facebook

Mediji

PIRMS UN PĒC Modes skate salonā "Strogonovs" Martas balle