Visi Pamanīti Pasākumi Dzīvesstils Akmeņi

NEFRĪTS

04/02/2016
NEFRĪTS

Taisnīguma simbols, īpašniekam nes uzvaru, palīdz izkļūt no grūtām situācijām, vairo ģimenes labklājību, pagarina mūžu. Visuma un miera akmens. Universāls akmens, jo nav saistīts ar konkrētu reliģiju.

Saistīts ar izskata mainīšanos un atjaunošanos. Palīdz gūt uzvaru par savu zemapziņas dzīvniecisko dabu. Ķīnā to uzskata par svētu akmeni: par skaistuma, jaunības, dievbijības un uzticības simbolu.

Veicina labsirdību, taisnīgumu, vīrišķību, zinātnes nozīmi dzīvē, neuzķeršanos uz viltojumiem un viltībām. Tas spēj nodrošināt ilgu mūžu un veicina ģimenes labklājību. Pasargā no ļaunuma spēkiem, no ļaunas acs, zemestrīces un zibens.

Galvenā īpašība ir spēja dziedināt no nieru infekcijām un nierakmeņiem. Dziedē arī reimatismu, veģetatīvo nervu sistēmu, neiralģijas un migrēnas. Stabilizē sirds sistēmu, arteriālo spiedienu, apmaiņas procesus.  Nomierina nervu sistēmu. Lieliski noņem sāpes (galvenokārt kuņģa, nieru un meteorismu). Ārstē tuvredzību un citas acu slimības, kā arī apdegumus - noņemot sāpes, tūskas un niezi. Saglabā vēsumu karstā laikā un pasargā no noguruma. Palīdz dzemdībās un pie saindēšanās. Pieskaroties labi nopulētai plāksnei var ātri nomierināties un attīrīt domas. 

Sekot man Facebook

Mediji

PIRMS UN PĒC Modes skate salonā "Strogonovs" Martas balle