ROYAL SOUL R I

110.00 €

EKSKLUZĪVA KOLEKCIJA!

"ROYAL SOUL"

Apsudrabota dabīgo upes pērļu kaklarota ar tulpes piekariņu un grezniem cirkonu kristāliem 

Antialerģisks materiāls, nesatur niķeļi. Roku darbs. 

Kaklarotas garums 27cm, ar 9cm pagarinājumu.
Tulpes izmērs 6cm 

UPES PĒRLES

Aizsargā no negatīvām emocijām, nes mieru. Stiprina attiecības un ģimeniskās saites, izstrāvo sievišķo enerģiju un gudrību. Pērles uzlabo atmiņu, stiprina nervu sistēmu.

Rotāšanās ar pērlēm un to zināmā izcelsmes vēsture ir mūžsena, pērles visos laikos ir piederējušas pie vērtībām, kas simbolizē varu un bagātību. Pērles ir klasisks rotājums, kas nekad neiziet no modes un nezaudē aktualitāti, bez tam neviens cits dārgakmens vai dārgmetāls nav spējis vairāk apburt un pārņemt ļaužu iztēli, liekot tiem radīt brīnišķīgus mākslas darbus, daudzu gadsimtu garumā.

Īpaši ieteicams: Vēzis, Jaunava, Svari, Skorpions, Zivis

Uzmanību! Akmeņu aprakstam ir tikai dvēseliska un garīga nozīme, šī nav ārstnieciska informācija! 


Iepakojums
Piegāde
Iegādes noteikumi
Pieejams standarta iepakojums - auduma maisiņš ar akmeņu un kolekcijas kartītēm, bez papildu maksas, vai arī dāvanu iepakojums - rotu kaste ar "Soulstones by Agnese Zeltiņa" logo.
Piegādi pa Latviju un uz ārzemēm veicam ar Latvijas pasta starpniecību (saņemšana 3 līdz 5 darbadienu laikā), kā arī pa Latviju ar DPD kurjerpasta starpniecību (saņemšana 2 līdz 5 darbadienu laikā). Pasūtījumu ir iespējams saņemt arī bezmaksas pie mums uz vietas Studijā Bruņinieku ielā 28. Līdzko pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai un saņemšanai, pasūtītāju informējam telefoniski vai arī elektroniski. Retos gadījumos, ja rota jāizgatavo no jauna, piegādes laiks var būt līdz 14 darba dienām.
Izmantojot atteikuma tiesības, preci(-es) iespējams atgriezt atpakaļ 14 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Preces, kas atzītas kā ražošanas bojājums, labojam vai atgriežam samaksāto naudu. Klientu sniegtie dati ir konfidenciāli un netiek izpausti 3.personām, tikai SIA ''Soulstones'' pasūtījuma apstrādei un iekšējai uzņēmuma datu bāzei.