ANGELO NERO R X

60.00 €

ROZĀ ROŽU KVARCA UN KRISTĀLU KAKLAROTA

Apsudrabota rozā rožu kvarca kaklarota ar kristāliem 

Antialerģisks materiāls, nesatur niķeļi. Roku darbs.

ROZĀ ROŽU KVARCS

Mīlestības un harmonijas akmens. Piesaista pretējā dzimuma uzmanību un simpātijas. Atver sirdi, sniedz emocionālu līdzsvaru, sargā ģimenes laimi. Mazina galvassāpes, īpaši vēlams nēsāt jaunajām māmiņām.  Tiek dēvēts par mūsu planētas sulu un jaunās Zemes asinīm. Visuma mīlestības koncentrācija. Talismans, kas uzlabo sava saimnieka saites ar citiem cilvēkiem, vecākiem un bērniem un ar visu dabu. Rožu kvarcs ir tīras mīlestības simbols un apsargā to no izpostīšanas un novīšanas. Atvieglina sirds smagumu un atver sirdi garīgai mīlestībai un pieķeršanās. 

Veicina  cilvēka radošās spējas, ticību saviem spēkiem. To dāvina, lai demonstrētu savu mīlestību un atzinību. 

Īpaši ieteicams: Auns, Vērsis, Dvīņi, Vēzis, Jaunava, Svari, Strēlnieks, Ūdensvīrs

KRISTĀLI

Pilnības simbols. Kristālus izmanto krāsu terapijā, to mirdzums uzlabo noskaņojumu, vairo enerģiju un dara priecīgāku. Kalnu kristāls ir skaidrības un dzīvesgudrības simbols, attīra no negatīvās enerģijas, sargā imūnsistēmu un pastiprina citu akmeņu ietekmi. 


Iepakojums
Piegāde
Iegādes noteikumi
Pieejams standarta iepakojums - auduma maisiņš ar akmeņu un kolekcijas kartītēm, bez papildu maksas, vai arī dāvanu iepakojums - rotu kaste ar "Soulstones by Agnese Zeltiņa" logo.
Piegādi pa Latviju un uz ārzemēm veicam ar Latvijas pasta starpniecību (saņemšana 3 līdz 5 darbadienu laikā), kā arī pa Latviju ar DPD kurjerpasta starpniecību (saņemšana 2 līdz 5 darbadienu laikā). Pasūtījumu ir iespējams saņemt arī bezmaksas pie mums uz vietas Studijā Bruņinieku ielā 28. Līdzko pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai un saņemšanai, pasūtītāju informējam telefoniski vai arī elektroniski. Retos gadījumos, ja rota jāizgatavo no jauna, piegādes laiks var būt līdz 14 darba dienām.
Izmantojot atteikuma tiesības, preci(-es) iespējams atgriezt atpakaļ 14 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Preces, kas atzītas kā ražošanas bojājums, labojam vai atgriežam samaksāto naudu. Klientu sniegtie dati ir konfidenciāli un netiek izpausti 3.personām, tikai SIA ''Soulstones'' pasūtījuma apstrādei un iekšējai uzņēmuma datu bāzei.