MRS WOLF R VI

90.00 €

JAUNUMS! 
EKSKLUZĪVA KOLEKCIJA!
PIEEJAMS VIENS EKSEMPLĀRS

Perlamutra kaklarota ar grezniem Cubic Zirconia elementiem un piekariņu.

Antialerģisks materiāls bez niķeļa. Roku darbs. 

Garums ir 20cm ar 5cm pagarinājumu.
Piekariņa garums 8cm

PERLAMUTRS

Tas ir iekšējais saldūdens un jūras gliemežnīcu slānis, ir dabiskas izcelsmes materiāls. Perlamutra un pērļu sastāvs ir gandrīz identisks

Piemīt ritmiska, harmonizējoša enerģija. Sargā māju no ļauniem gariem. Palīdz atcerēties sapņus, attīstīt intuīciju un apgūt simbolu valodu. Dziedē brūces un uzlabo redzi. Veidojies no pērles gliemežnīcas virskārtas.
Īpaši ieteicams - Vērsis, Vēzis, Dvīņi, Svari, Skorpions, Zivs.

Iepakojums
Piegāde
Iegādes noteikumi
Pieejams standarta iepakojums - auduma maisiņš ar akmeņu un kolekcijas kartītēm, bez papildu maksas, vai arī dāvanu iepakojums - rotu kaste ar "Soulstones by Agnese Zeltiņa" logo.
Piegādi pa Latviju un uz ārzemēm veicam ar Latvijas pasta starpniecību (saņemšana 3 līdz 5 darbadienu laikā), kā arī pa Latviju ar DPD kurjerpasta starpniecību (saņemšana 2 līdz 5 darbadienu laikā). Pasūtījumu ir iespējams saņemt arī bezmaksas pie mums uz vietas Studijā Bruņinieku ielā 28. Līdzko pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai un saņemšanai, pasūtītāju informējam telefoniski vai arī elektroniski. Retos gadījumos, ja rota jāizgatavo no jauna, piegādes laiks var būt līdz 14 darba dienām.
Izmantojot atteikuma tiesības, preci(-es) iespējams atgriezt atpakaļ 14 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Preces, kas atzītas kā ražošanas bojājums, labojam vai atgriežam samaksāto naudu. Klientu sniegtie dati ir konfidenciāli un netiek izpausti 3.personām, tikai SIA ''Soulstones'' pasūtījuma apstrādei un iekšējai uzņēmuma datu bāzei.