ARABIA R IV

50.00 €

ATLAIDE! 70EUR 60EUR

Kaklarotas ķēde ar hovlītu, baltu ahātu, perlamutru un Arabia elementiem

Antialerģisks materiāls bez niķeļa. Roku darbs. 

Garums ir 39cm ar 11cm pagarinājumu. 

HOVLĪTS

Hovlīts nomierina prātu, balansē emocijas, palīdz atbrīvoties no stresa un dusmām. Attīsta pacietību un iecietību. Lielisks talismans, lai paaugstinātu kvalifikāciju, paplašinātu redzesloku un attīstītu radošumu. Īpaši ieteicams: Vērsis, Vēzis, Dvīņi, Jaunava.

AHĀTS

Ahāts nomierina ķermeni, prātu un dvēseli. Senajā Romā ahātus uzskatīja par auglības dievietes Pomones akmeņiem, kura bija ražas un dārzkopības aizbildne. Ne velti ahātu lodītes novietoja dārzos kā aizsardzību augiem. Senatnē tika uzskatīts, ka rotaslietu nēsāšana no ahāta dod Dieva mīlestību un žēlastību. Eiropā tas bija veselības, uzplaukuma un ilgmūžības simbols.

PERLAMUTRS

Piemīt ritmiska, harmonizējoša enerģija. Sargā māju no ļauniem gariem. Palīdz atcerēties sapņus, attīstīt intuīciju un apgūt simbolu valodu. Dziedē brūces un uzlabo redzi. Īpaši ieteicams - Vērsis, Vēzis, Dvīņi, Svari, Skorpions, Zivs.

Iepakojums
Piegāde
Iegādes noteikumi
Pieejams standarta iepakojums - auduma maisiņš ar akmeņu un kolekcijas kartītēm, bez papildu maksas, vai arī dāvanu iepakojums - rotu kaste ar "Soulstones by Agnese Zeltiņa" logo.
Piegādi pa Latviju un uz ārzemēm veicam ar Latvijas pasta starpniecību (saņemšana 3 līdz 5 darbadienu laikā), kā arī pa Latviju ar DPD kurjerpasta starpniecību (saņemšana 2 līdz 5 darbadienu laikā). Pasūtījumu ir iespējams saņemt arī bezmaksas pie mums uz vietas Studijā Bruņinieku ielā 28. Līdzko pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai un saņemšanai, pasūtītāju informējam telefoniski vai arī elektroniski. Retos gadījumos, ja rota jāizgatavo no jauna, piegādes laiks var būt līdz 14 darba dienām.
Izmantojot atteikuma tiesības, preci(-es) iespējams atgriezt atpakaļ 14 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Preces, kas atzītas kā ražošanas bojājums, labojam vai atgriežam samaksāto naudu. Klientu sniegtie dati ir konfidenciāli un netiek izpausti 3.personām, tikai SIA ''Soulstones'' pasūtījuma apstrādei un iekšējai uzņēmuma datu bāzei.