ANGELO R VI

52.00 €

ATLAIDE!

Kaklarota ar ametistu un apzeltīta ametista enģeļa medaljonu.
Antialerģisks materiāls bez niķeļa. Roku darbs. 

Garums ir 41cm ar 13cm pagarinājumu.

AMETISTS

Ametists – akmens, kas palīdz attīstīt cilvēka spējas, atvērt durvis uz augstākām sfērām, sasniegt visuma gudrību. Par šī akmens maģiskajām īpašībām ir minēts jau seno šumeru rakstu plāksnītēs. Tur teikts, ka ametists spēj izraisīt mīlestību pret tā dāvinātāju, pat ja dāvanas saņēmējs pirms tam bijis iemīlējies citā cilvēkā, tādēļ precētiem vai saderinātiem ļaudīm nekādā gadījumā nevajadzētu pieņemt dāvanā izstrādājumus ar šo pusdārgakmeni. 
Daudzas tautas uzskata ametistu par miermīlības, vaļsirdības, patiesuma un tikumības simbolu. Šī akmens īpašnieks var būt pārliecināts par sava izredzētā (vai izredzētās) uzticību un jūtu patiesumu.


Iepakojums
Piegāde
Iegādes noteikumi
Pieejams standarta iepakojums - auduma maisiņš ar akmeņu un kolekcijas kartītēm, bez papildu maksas, vai arī dāvanu iepakojums - rotu kaste ar "Soulstones by Agnese Zeltiņa" logo.
Piegādi pa Latviju un uz ārzemēm veicam ar Latvijas pasta starpniecību (saņemšana 3 līdz 5 darbadienu laikā), kā arī pa Latviju ar DPD kurjerpasta starpniecību (saņemšana 2 līdz 5 darbadienu laikā). Pasūtījumu ir iespējams saņemt arī bezmaksas pie mums uz vietas Studijā Bruņinieku ielā 28. Līdzko pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai un saņemšanai, pasūtītāju informējam telefoniski vai arī elektroniski. Retos gadījumos, ja rota jāizgatavo no jauna, piegādes laiks var būt līdz 14 darba dienām.
Izmantojot atteikuma tiesības, preci(-es) iespējams atgriezt atpakaļ 14 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Preces, kas atzītas kā ražošanas bojājums, labojam vai atgriežam samaksāto naudu. Klientu sniegtie dati ir konfidenciāli un netiek izpausti 3.personām, tikai SIA ''Soulstones'' pasūtījuma apstrādei un iekšējai uzņēmuma datu bāzei.