ANGELO NERO R III

60.00 €

ATLAIDE! 70EUR 60EUR

Kaklarotas ķēde ar oniksu, kristāliem un zeltakmens enģeļa piekariņu

Antialerģisks materiāls bez niķeļa. Roku darbs. 

Garums ir 40cm ar 12cm pagarinājumu. 

ONIKSS

Vadoņu un cīnītāju akmens. Kliedē skumjas, sargā no nelaimēm un negatīvām emocijām, sniedz emocionālu līdzsvaru, vairo mīlestību pret sevi. Palīdz noņemt stresu un pārtraukt nelaimīgas attiecības.

Īpaši ieteicams: Auns, Vēzis, Lauva, Jaunava, Skorpions, Ūdensvīrs, Mežāzis 

ZELTAKMENS

Veiksmes, mīlestības un prieka talismans. Dēvē arī par zeltakmeni, nes veiksmi tiem, kuri nebaidās riskēt un tic saviem spēkiem. Akmens piesaista priecīgus notikumus, palīdz kļūt izlēmīgākam un rast neordināru izeju no sarežģītām situācijām. Dziedē alerģijas un atbrīvo no bailēm.

Īpaši ieteicams: Auns, Vēzis, Jaunava, Lauva 

Iepakojums
Piegāde
Iegādes noteikumi
Pieejams standarta iepakojums - auduma maisiņš ar akmeņu un kolekcijas kartītēm, bez papildu maksas, vai arī dāvanu iepakojums - rotu kaste ar "Soulstones by Agnese Zeltiņa" logo.
Piegādi pa Latviju un uz ārzemēm veicam ar Latvijas pasta starpniecību (saņemšana 3 līdz 5 darbadienu laikā), kā arī pa Latviju ar DPD kurjerpasta starpniecību (saņemšana 2 līdz 5 darbadienu laikā). Pasūtījumu ir iespējams saņemt arī bezmaksas pie mums uz vietas Studijā Bruņinieku ielā 28. Līdzko pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai un saņemšanai, pasūtītāju informējam telefoniski vai arī elektroniski. Retos gadījumos, ja rota jāizgatavo no jauna, piegādes laiks var būt līdz 14 darba dienām.
Izmantojot atteikuma tiesības, preci(-es) iespējams atgriezt atpakaļ 14 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Preces, kas atzītas kā ražošanas bojājums, labojam vai atgriežam samaksāto naudu. Klientu sniegtie dati ir konfidenciāli un netiek izpausti 3.personām, tikai SIA ''Soulstones'' pasūtījuma apstrādei un iekšējai uzņēmuma datu bāzei.