TANZANIA R XVIII

10.00 €

ATLAIDE!
20EUR 10EUR

Kaklarota ar dabīgo ādu un ahāta lāsi.

Antialerģisks materiāls bez niķeļa. Roku darbs.

Kaklarotai garums ir pielāgojams 33cm un 35,5cm
Ādas platums 2,5cm

AHĀTS
Visbiežāk ahātam piedēvētās īpašības ir atvieglināt dvēseles sāpes, pieņemt un apzināties  realitāti. Tas varētu būt būtiski cilvēkiem, kas mēdz pārāk daudz „lidināties mākoņos”. Ārstnieciskos nolūkos tas ir ticis lietots artrīta un galvassāpju gadījumos. Ahāts ir piemērots jauniem cilvēkiem.

Iepakojums
Piegāde
Iegādes noteikumi
Pieejams standarta iepakojums - auduma maisiņš ar akmeņu un kolekcijas kartītēm, bez papildu maksas, vai arī dāvanu iepakojums - rotu kaste ar "Soulstones by Agnese Zeltiņa" logo.
Piegādi pa Latviju un uz ārzemēm veicam ar Latvijas pasta starpniecību (saņemšana 3 līdz 5 darbadienu laikā), kā arī pa Latviju ar DPD kurjerpasta starpniecību (saņemšana 2 līdz 5 darbadienu laikā). Pasūtījumu ir iespējams saņemt arī bezmaksas pie mums uz vietas Studijā Bruņinieku ielā 28. Līdzko pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai un saņemšanai, pasūtītāju informējam telefoniski vai arī elektroniski. Retos gadījumos, ja rota jāizgatavo no jauna, piegādes laiks var būt līdz 14 darba dienām.
Izmantojot atteikuma tiesības, preci(-es) iespējams atgriezt atpakaļ 14 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Preces, kas atzītas kā ražošanas bojājums, labojam vai atgriežam samaksāto naudu. Klientu sniegtie dati ir konfidenciāli un netiek izpausti 3.personām, tikai SIA ''Soulstones'' pasūtījuma apstrādei un iekšējai uzņēmuma datu bāzei.