MAMMA MIA VI

35.00 €

MAMMAS UN DĒLA APROČU KOMPLEKTS

Mammas un dēliņa amazonīta aproču komplekts ar zeltītām kronīšu starplikām

Antialerģisks materiāls, nesatur niķeli. Roku darbs. 

Akmens izmērs 8mm

Izmērs māmiņas aprocei 17-18cm
Izmērs deliņa aprocei 13-14cm

Aproču izmērs var tikt pielāgots

Lūgums veicot pirkumu, komentāru sadaļā norādīt Jūsu vēlamo izmēru!

AMAZONĪTS

Uzlabo garastāvokli, palīdz rast spēku, kad visas rezerves izsmeltas. Harmonizē ģimenes attiecības, piesaista mieru un siltumu mājās. Mīkstina emocionālās traumas, uztraukumu, bailes, trauksmes sajūtu.

Īpaši ieteicams: Svari, Jaunava, Ūdensvīrs, Zivis

Uzmanību! Akmeņu aprakstam ir tikai dvēseliska un garīga nozīme, šī nav ārstnieciska informācija! 

Iepakojums
Piegāde
Iegādes noteikumi
Pieejams standarta iepakojums - auduma maisiņš ar akmeņu un kolekcijas kartītēm, bez papildu maksas, vai arī dāvanu iepakojums - rotu kaste ar "Soulstones by Agnese Zeltiņa" logo.
Piegādi pa Latviju un uz ārzemēm veicam ar Latvijas pasta starpniecību (saņemšana 3 līdz 5 darbadienu laikā), kā arī pa Latviju ar DPD kurjerpasta starpniecību (saņemšana 2 līdz 5 darbadienu laikā). Pasūtījumu ir iespējams saņemt arī bezmaksas pie mums uz vietas Studijā Bruņinieku ielā 28. Līdzko pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai un saņemšanai, pasūtītāju informējam telefoniski vai arī elektroniski. Retos gadījumos, ja rota jāizgatavo no jauna, piegādes laiks var būt līdz 14 darba dienām.
Izmantojot atteikuma tiesības, preci(-es) iespējams atgriezt atpakaļ 14 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Preces, kas atzītas kā ražošanas bojājums, labojam vai atgriežam samaksāto naudu. Klientu sniegtie dati ir konfidenciāli un netiek izpausti 3.personām, tikai SIA ''Soulstones'' pasūtījuma apstrādei un iekšējai uzņēmuma datu bāzei.