MAMMA MIA I

35.00 €

MAMMAS UN MEITAS APROČU KOMPLEKTS

Mammas un meitiņas koraļļa aproču komplekts ar ahāta piekariņu

Antialerģisks materiāls, nesatur niķeļi. Roku darbs.

Akmens izmērs 10mm

Izmērs māmiņas aprocei 17-18cm
Izmērs meitiņas aprocei 13-14cm

Aproču izmērs var tikt pielāgots.

Lūgums veicot pirkumu, komentāru sadaļā norādīt Jūsu vēlamo izmēru.

KORALLIS

Dzīvības un spēka simbols. Attīsta loģisko domāšanu un labvēlīgi ietekmē psihi. Sargā no bīstamām situācijām, rosina uz drosmīgu rīcību un palīdz uzlabot laulāto attiecības. Dziedina vairogdziedzeri, ārstē kakla iekaisumus.

Īpaši ieteicams: Auns, Vēzis, Svari, Zivis, Strēlnieks 

AHĀTS

Piesaista bagātību un mīlestību. Īpašs veiksmes talismans, uzsākot karjeru vai atrodoties sava dzīves ceļa meklējumu sākumposmā. Atraisa iekšējo enerģiju un novirza to uz izvēlēto mērķi.

Īpaši ieteicams: Vērsis, Vēzis, Dvīņi, Lauva, Jaunava, Svari, Skorpions, Strēlnieks, Mežāzis, Zivis

Uzmanību! Akmeņu aprakstam ir tikai dvēseliska un garīga nozīme, šī nav ārstnieciska informācija! 

Iepakojums
Piegāde
Iegādes noteikumi
Pieejams standarta iepakojums - auduma maisiņš ar akmeņu un kolekcijas kartītēm, bez papildu maksas, vai arī dāvanu iepakojums - rotu kaste ar "Soulstones by Agnese Zeltiņa" logo.
Piegādi pa Latviju un uz ārzemēm veicam ar Latvijas pasta starpniecību (saņemšana 3 līdz 5 darbadienu laikā), kā arī pa Latviju ar DPD kurjerpasta starpniecību (saņemšana 2 līdz 5 darbadienu laikā). Pasūtījumu ir iespējams saņemt arī bezmaksas pie mums uz vietas Studijā Bruņinieku ielā 28. Līdzko pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai un saņemšanai, pasūtītāju informējam telefoniski vai arī elektroniski. Retos gadījumos, ja rota jāizgatavo no jauna, piegādes laiks var būt līdz 14 darba dienām.
Izmantojot atteikuma tiesības, preci(-es) iespējams atgriezt atpakaļ 14 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Preces, kas atzītas kā ražošanas bojājums, labojam vai atgriežam samaksāto naudu. Klientu sniegtie dati ir konfidenciāli un netiek izpausti 3.personām, tikai SIA ''Soulstones'' pasūtījuma apstrādei un iekšējai uzņēmuma datu bāzei.