GOLDSTONE A III

15.00 €

JAUNUMS!

Zeltakmens auskari, zelta furnitūrā ar 925 proves aizdari.
Antialerģisks materiāls bez niķeļa. Roku darbs.
Akmens diametrs 10mm

ZELTAKMENS

Zilais zeltakmens tiek uzskatīts par mācību un komunikācijas akmeni. Tas simbolizē bagātību un harmoniju. Zeltakmens palīdz stabilizēt emocijas un rada mieru. Palīdz sasniegt nospraustos mērķus. To var izmantot gan kā  enerģijas ģeneratoru,gan kā aizsardzības akmeni,novirzot sev nevēlamu un  negatīvu enerģiju projām.Zeltakmeni pirmo reizi radīja Itālijas mūki,kas nodarbojās ar alķīmiju.

Īpaši ieteicams – Auns, Lauva, Vērsis, Skorpions, Vēzis, Mežāzis

Uzmanību! Akmeņu aprakstam ir tikai dvēseliska un garīga nozīme, šī nav ārstnieciska informācija! 

Iepakojums
Piegāde
Iegādes noteikumi
Pieejams standarta iepakojums - auduma maisiņš ar akmeņu un kolekcijas kartītēm, bez papildu maksas, vai arī dāvanu iepakojums - rotu kaste ar "Soulstones by Agnese Zeltiņa" logo.
Piegādi pa Latviju un uz ārzemēm veicam ar Latvijas pasta starpniecību (saņemšana 3 līdz 5 darbadienu laikā), kā arī pa Latviju ar DPD kurjerpasta starpniecību (saņemšana 2 līdz 5 darbadienu laikā). Pasūtījumu ir iespējams saņemt arī bezmaksas pie mums uz vietas Studijā Bruņinieku ielā 28. Līdzko pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai un saņemšanai, pasūtītāju informējam telefoniski vai arī elektroniski. Retos gadījumos, ja rota jāizgatavo no jauna, piegādes laiks var būt līdz 14 darba dienām.
Izmantojot atteikuma tiesības, preci(-es) iespējams atgriezt atpakaļ 14 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Preces, kas atzītas kā ražošanas bojājums, labojam vai atgriežam samaksāto naudu. Klientu sniegtie dati ir konfidenciāli un netiek izpausti 3.personām, tikai SIA ''Soulstones'' pasūtījuma apstrādei un iekšējai uzņēmuma datu bāzei.