BLUE QUARTZ A I

20.00 €

JAUNUMS!

Auskari ar zilā kvarca akmeni un kristāliem. 
Antialerģisks materiāls bez niķeļa,sudraba furnitūrā ar 925 proves aizdari. Roku darbs.

Auskaru aizdares var būt atšķirīgas no tām, kas attēlotas attēlā.

ZILAIS KVARCS

Sniedz harmoniju, sargā no negatīvas enerģijas, palīdz izkopt emocionālo inteliģenci un veicina organizatoriskās spējas. Īpaši noderīgs hroniska noguruma gadījumos.

Īpaši piemērots: Vēzis, Auns, Jaunava, Vērsis, Dvīņi, Svari, Ūdensvīrs, Strēlnieks

Uzmanību! Akmeņu aprakstam ir tikai dvēseliska un garīga nozīme, šī nav ārstnieciska informācija! 

Iepakojums
Piegāde
Iegādes noteikumi
Pieejams standarta iepakojums - auduma maisiņš ar akmeņu un kolekcijas kartītēm, bez papildu maksas, vai arī dāvanu iepakojums - rotu kaste ar "Soulstones by Agnese Zeltiņa" logo.
Piegādi pa Latviju un uz ārzemēm veicam ar Latvijas pasta starpniecību (saņemšana 3 līdz 5 darbadienu laikā), kā arī pa Latviju ar DPD kurjerpasta starpniecību (saņemšana 2 līdz 5 darbadienu laikā). Pasūtījumu ir iespējams saņemt arī bezmaksas pie mums uz vietas Studijā Bruņinieku ielā 28. Līdzko pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai un saņemšanai, pasūtītāju informējam telefoniski vai arī elektroniski. Retos gadījumos, ja rota jāizgatavo no jauna, piegādes laiks var būt līdz 14 darba dienām.
Izmantojot atteikuma tiesības, preci(-es) iespējams atgriezt atpakaļ 14 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Preces, kas atzītas kā ražošanas bojājums, labojam vai atgriežam samaksāto naudu. Klientu sniegtie dati ir konfidenciāli un netiek izpausti 3.personām, tikai SIA ''Soulstones'' pasūtījuma apstrādei un iekšējai uzņēmuma datu bāzei.